Ons team

Bestellingen - technische inlichtingen - interne verkoop:

Tel +32.53.622205
Fax +32.53.621833
info@polet.be

Orderverwerking - Isabelle De Roeck - orderintake@polet.be
 

Boekhouding - facturatie - betalingen:

Klantenboekhouding - boekhouding algemeen - accounting@polet.be

Verkoop:

Sales Director:
Stijn Temmerman - stijnt@polet.be

Sales Assistant:
Elke Van Daele - elkevd@polet.be

Verkoop - België:

Oost- en West-Vlaanderen: Ria Sanders - rias@polet.be
Limburg en Antwerpen: Peter Dierickx - peterd@polet.be
Brussel - Henegouwen - Vlaams-Brabant - Waals-Brabant: Jonas Vleeschouwer - jonasv@polet.be
Namen - Luik - Luxembourg: Christine Dodemont - christined@polet.be
Merchandising: Geert Lanckriet - geertl@polet.be

Nederland:

Key Account Manager: Peter Dierickx - peterd@polet.be

Frankrijk:

Bretagne, Normandie, Pays de la Loire: Jean-Loup Pierre - jeanloupp@outils-polet.fr

Île-de-France, Centre, Alsace, Gourgogne, Franche-Comté, Poitou-Charentes, Limousin, Auvergne, Rhône-Alpes, Aquitaine, Midi-Pyrénées,

Languedoc-Roussillon, Provence-Alpes-Côte d'Azur: Thierry Vanwinkel - thierryv@outils-polet.fr

Hauts-de-France, Picardie, Champagne-Ardenne, Lorraine: Alexandre Merchez - alexandrem@outils-polet.fr

Duitsland:

Elke Van Daele - elkevd@polet.be

Hans-Jörg Reichl - hjreichl@t-online.de

Verkoop export:

Stijn Temmerman - stijnt@polet.be