Ons team

Bestellingen - technische inlichtingen - interne verkoop:

Tel +32.53.622205
Fax +32.53.621833
info@polet.be

Orderverwerking - orderintake@polet.be
 

Boekhouding - facturatie - betalingen:

Klantenboekhouding - boekhouding algemeen - accounting@polet.be

Verkoop:

Sales Director:
Stijn Temmerman - stijnt@polet.be

Verkoop - België:

Oost- en West-Vlaanderen, Antwerpen: Ria Sanders - rias@polet.be
Sales Assistant: Chloë Vankeirsbilck - chloev@polet.be

Vlaams-Brabant, Limburg en Antwerpen/Kempen: Peter Dierickx - peterd@polet.be
Brussel, Henegouwen, Vlaams-Brabant, Waals-Brabant: Jonas Vleeschouwer - jonasv@polet.be

Namen, Luik, Luxembourg, Groothertogdom Luxemburg: Christine Dodemont - christined@polet.be
Sales Assistant: Chloë Vankeirsbilck - chloev@polet.be

Merchandising: Geert Lanckriet - geertl@polet.be

Nederland:

Peter Dierickx - peterd@polet.be

Dimitri Van Der Velden - dimitrivdv@polet.be

Frankrijk:

Île-de-France, Centre, Pays de la Loire, Alsace, Bourgogne, Franche-Comté, Poitou-Charentes, Limousin, Auvergne, Rhône-Alpes, Aquitaine, Bretagne, Midi-Pyrénées, Languedoc-Roussillon, Provence-Alpes-Côte d'Azur: 
Thierry Vanwinkel - thierryv@outils-polet.fr

Normandie, Hauts-de-France, Champagne-Ardenne, Lorraine: Alexandre Merchez - alexandrem@outils-polet.fr
Sales Assistant Frankrijk: Elke Van Daele - elkevd@polet.be

Duitsland:

Hans-Jörg Reichl - hjreichl@t-online.de
Sales Assistant: Evelien Dejaeghere - eveliend@polet.be

Verkoop export:

Stijn Temmerman - stijnt@polet.be

Node counts

1