Ons team

Bestellingen - technische inlichtingen - interne verkoop:

Tel +32.53.622205
Fax +32.53.621833

info@polet.be

Orderverwerking - Isabelle De Roeck - orderintake@polet.be
Dienst na verkoop - Elsie Meuleman - elsiem@polet.be

Boekhouding - facturatie - betalingen:

Klantenboekhouding - boekhouding algemeen - accounting@polet.be

Verkoop:

Sales Director:
Roger Van Delsen - rogervd@polet.be

Sales Manager:
Stijn Temmerman - stijnt@polet.be

Sales Assistant:
Elke Van Daele - elkevd@polet.be

Verkoop - België:

Oost- en West-Vlaanderen - Antwerpen: Ria Sanders - rias@polet.be
Limburg: Peter Dierickx - peterd@polet.be
Henegouwen - Vlaams-Brabant - Limburg: Jonas Vleeschouwer - jonasv@polet.be
Brussel - Henegouwen - Namen: Thierry Vanwinkel - thierryv@polet.be
Namen - Luik - Luxembourg: Christine Dodemont - christined@polet.be
Merchandising: Geert Lanckriet - geertl@polet.be

Nederland:

Key Account Manager: Peter Dierickx - peterd@polet.be

Frankrijk:

Stijn Temmerman - stijnt@polet.be
Thierry Vanwinkel - thierryv@polet.be

Duitsland:

Roger Van Delsen - rogervd@polet.be
Agent Duitsland: Hans-Jörg Reichl - hjreichl@t-online.de

Verkoop export:

Roger Van Delsen - rogervd@polet.be